Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Kāzinieku dāvanas jaunajam pārim ceļo uz “Rasas pērlēm”

Publicēts Trešdiena, 16 Augusts 2017

Pavasara nogalē atskanēja telefona zvans ar nebijušu piedāvājumu. Kāds jaunais pāris, gatavojoties svinēt kāzas Balvu pusē, vēlējās noskaidrot, vai mēs pieņemam rotaļietas bērniem. Jaunieši bija nolēmuši  aicināt kāziniekus ziedu vietā dāvināt spēļmantas, ko vēlāk varētu ziedot mūsu centra iemītniekiem. Augusta vidū nedēļu pēc kāzām centru apciemoja jaunlaulātie Laima un Roberts kopā ar draugiem un atveda skaistas rotaļlietas un galda spēles. Mēs sakām sirsnīgu paldies jaunajai ģimenei un vēlam saticīgu un ilgu kopdzīvi.

Mājas lapas iepriekšējais variants.