Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Ciemiņu laiks ir sācies

Publicēts Trešdiena, 20 Decembris 2017

3. adventa nedēļā centru apciemoja labdari Olga, Jekaterina un Aleksejs no Rīgas. Līdz ar viņu ierašanos bērniem sākās Ziemassvētku pārsteigumu un dāvanu laiks. Vispirms visi kopā ar ciemiņiem no papes gatavoja ziemeļbriežus, kas bija samērā darbietilpīgs process, jo vajadzēja pielietot dažās prasmes. Kad darbs gāja uz beigām, pēkšņi negaidot zālē ieradās Ziemassvētku vecītis. Viņam  bērni rādīja savus ziemeļbriežus, stāstīja dzejoļus. Par to visi saņēma krāšņus konfekšu maisiņus. Bērniem un pieaugušajiem bija iespēja nofotografēties kopā ar Rīgas ciemiņiem. Ziemassvētku vecītim klēpī vietu atrada ne tikai bērni, bet arī pieaugušās centra klientes. Paldies,Jums, ciemiņi, par tālā ceļa mērošanu un sava sirds siltuma dāvināšanu bērniem!

Mājas lapas iepriekšējais variants.