Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Kameršļūkšana „Dimantos”

Publicēts Piektdiena, 02 Februāris 2018

Beidzot ir tik daudz sniega, ka var baudīt ziemas priekus uz kalna. Stāmerienas pusē ir mototrase „Dimanti”, kur bērni ziemā var vizināties no kalna gan ar speciāli pielāgotām kamerām, gan ar ragaviņām un slēpēm. „Rasas pērļu” iemītnieki  piektdienu gaidīja ar nepacietību, jo šāds motivācijas pasākums centrā bija pirmo reizi. Pēc trases saimnieka izstāstītās drošības instrukcijas visi izmēģināja līdz šim nebaudīto šļūkšanu no kalna ar kamerām. Skaļi smiekli, jautra sasaukšanās, sārti vaigi, patiess prieks par ziemu un sniegu. Izbrauciena noslēgumā sociālās audzinātājas Inta un Anželika bērnus cienāja ar karstu tēju un cepumiem, bet bērni dalījās iespaidos ar piedzīvoto. 

Mājas lapas iepriekšējais variants.