Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Par GFL piešķirto grantu iegūtie sēžammaisi ir klāt!

Publicēts Ceturtdiena, 12 Decembris 2019

Decembris pavisam noteikti ir dāvanu laiks. Arī mūsu centram. Par Giving for Latvia piešķirto grantu iegādātie sēžammaisi ir "atbraukuši". GFL bija parūpējusies arī par lielo , Latvijas uzņēmumā "Pupu maiss" ražoto pufu atvešanu uz "Rasas pērlēm". Šobrīd sēžammaisi novietoti zālē un gaida pirmās grupu nodarbības, kad gan pusaudži, gan centrā esošās māmiņas tos iemēģinās.Esam ļoti  pateicīgi Anglijā dzivojošo latviešu organizācijai un tās atbalstītājiem par jauko Ziemassvētku dāvanu. Vēlam arī viņiem priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu 2020. gadu.

Mājas lapas iepriekšējais variants.