Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Vasaras pilnbriedā

Publicēts Pirmdiena, 31 Augusts 2020

Dzīve rit pilnā sparā. Bērni bauda vasaras brīvlaika priekšrocības- nav jāmācās, var katru dienu peldēties centra baseinā, jo ārā ir silti, lēkāt batutā, vizināties ar velosipēdiem, skrejriteņiem, braukāt ar skrituļslidām, iet pastaigās, piedalīties audzinātāju organizētajās sportiskajās aktivitātēs utt. Kad debesīs parādās lietus mākoņi, ir laiks radošajām nodarbībām telpās. Īpaši jauki ir izbraucieni  ārpus centra – vizināšanās ar zirgiem saimniecībā “Kapulejas’ Tilžā, rančo “Ozolmājas” apmeklēšana un mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku samīļošana, kārumu došana, vizināšanās ar plostu “Vilnītis” un katamarānu Balvu ezerā, briežudārza “Mežsētas ” apmeklēšana, lāzertags Gulbenes novadā, vizināšanās ar kuģīti pa Alūksnes ezeru, izlaušanās istabas un muzeja “Tvaiks un dzelzceļš” apmeklēšana Gulbenē,saldumu gatavošanas meistarklase “Madonas karamelēs” un daudz citu vasaras prieku. Bērni un pieaugušie iesaistās apstādījumu un zālāja sakopšanā, bet karstajās novakarēs visi piedalās centra apkārtnes apstādījumu laistīšanā.Bez tam - regulāri ciemiņi centrā ir kanisterapijas suņi,kas visus priecē ar savu mīlīgo dabu, un terapeites piedāvātās aktivitātes kopā ar sniegbaltajām suņu meitenēm arī dažādo ikdienu. Žēl, ka vasara paiet tik ātri! 

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.