Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Esi sveicināta, vasara!

Publicēts Otrdiena, 29 Jūnijs 2021

 Klāt ir bērnu mīļākais gadalaiks – vasara. Mācību gads ir beidzies, tagad ir viņu „atvaļinājums”. Arī audzinātājiem vairs nav jāvada mācību nodarbības,  tagad jāorganizē izzinošas un izklaidējošas nodarbes, sporta aktivitātes. Ir krietni jāpapūlas, lai bērniem ar atšķirīgiem vecumiem varētu piedāvāt viņus ieinteresējošas nodarbes, spēles un aktivitātes. Mēs daudz laika pavadām ārā, jo saulīte ripo pa zemes virsu un ir ļoti silti. Peldbaseins ir vieta, kur labi atveldzēties. Sportiskām aktivitātēm noder skrituļslidas, riteņi un skrituļdēļi. Vēl var lēkāt batutā, spēlēt smilšu volejbolu, basketbola groza metienos sacensties ne tikai ar vienaudžiem, bet arī  ar audzinātājiem, rotaļu laukumā celt smilšu pilis, šūpoties šūpolēs, terasē spēlēt galda spēles. Turpinām braukt ārpus centra dažādās izklaidēs. Mēs atrodamies laukos, tāpēc visiem ir jāstrādā – jāsagrābj un ar ķerru jāaizved centra teritorijā nopļautā zāle. Pa dienu saulē izkaltušās puķu dobes vakarā ar pateicību sagaida katru ūdens lāsi, kas tek no lielākiem un mazākiem traukiem puķu laistītāju rokās. Pēc čakla darba vakariņu saldējumam ir pavisam cita garša! Joprojām dabas vides estētikas nodarbībās attīstām prasmi redzēt skaisto ap mums. Bērni kopā ar mammām gatavoja tējas no Jāņu pļavas ziediem, uzzināja par medus dziedniecisko spēku. Un tad vēl  Līgo vakars. Gan pagalma un telpu rotāšana, gan piknika galda klāšana, gan vakarēšana pie ugunskura un ilgās sarunas par dzīvi terasē, lietum sākoties. Mēneša sākumā kopā ar vēl 2 NVO saņēmām atbalsta kravu no Ālandu draugiem; paldies par tās organizēšanu Guy Linde ar kompāniju. Katram klientam, mājās braucot, līdzi ceļo viņa izvēlētās mantas un drēbes no šī pieveduma. Tāpat notiek arī ar vietējo ziedotāju atvestajām mantām. Un vēl- pavisam negaidīti pirms Līgo darbiniekiem   saldu pārsteigumu sagādāja vietējā iedzīvotāja Elīna, atvedot bezgala garšīgu pašas gatavoto torti. Mēs visi vasaru izbaudām no sirds.

Mājas lapas iepriekšējais variants.