Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

No puķēm vismīļākās

Publicēts Pirmdiena, 22 Septembris 2014

... man rozes tumšsarkanās - tā savulaik latviešu dziedātāja Maija Lūsēna priecēja klausītājus. Dziesma gan neietekmēja mūsu izvēli par labu šiem kaprīzajiem ziediem. Varbūt tas bija brīnišķīgais Antuana Sent-Ekziperī stāsts par Mazo princi un viņa rozi, kas jālolo. Katrā ziņā mums bija no kā iedvesmoties. Vasaras sākumā pie Vecāku atbalsta mājas tika iestādītas 33 rozes. Tās visas ir atšķirīgās krāsās, dažām krāsojuma nianses piedod īpašu cēlumu un skaistumu.

Sarkanas, tumši sarkani samtainas, rozā un vecīgi rozā,  violetas, laškrāsas, ziloņkrāsas, baltas, baltas ar sarkanu apmali un sarkanas ar baltu apmali, dzeltenas, dzeltenas ar laškrāsas apmali, aprikožu un citās krāsās.

No puķēm vismīļākāsVisas rozes ir izvēlētas smaržojošas, ilgi ziedošas un izturīgas pret slimībām. Stādot 3 rindās, tika izraudzītas gan klājeniskās, gan drifta, gan floribunda, gan krūmu rozes. Pirmajā gadā ne visas iestādītās rozes uzziedēja. Mēs centīsimies savas rozes pareizi ieziemot, lai nākošvasar tās visas uzziedētu un priecētu mūsu iemītniekus un darbiniekus līdz vēlam rudenim.

Mājas lapas iepriekšējais variants.