Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

TNT kompānijas jaunieši „Rasas pērlēs”

Publicēts Trešdiena, 16 Septembris 2015

     Eksprespiegādes un loģistikas pakalpojumu sniedzēja kompānijas TNT darbinieki šīs vasaras sākumā pieteicās ciemos atbalsta centrā, lai pavadītu kopā laiku interesantās nodarbēs un fiziskās aktivitātēs ar centra bērniem. Ciemiņus sagaidījām 12.septembrī. Pēc neilgas atpūtas, centra apskates un zivtiņu dāvināšanas bērnu Atbalsta mājas akvārijam 17 TNT jaunieši aicināja „Rasas pērļu” bērnus uz iepazīšanās spēlēm, kuras vadīja no Rīgas atbraukusī Sarkangalvīte.

    Pēc šāda veida iesildīšanās bērni tika sadalīti 5 grupās un visi devās uz nodarbību „stacijām”. Viena grupa palika ārā, lai piedalītos sumo cīņās un pārvietotos ar komandslēpēm, pārējās centra konferenču zālē izmēģināja roku krūzīšu dekupāžā, rotaslietu un kroņu taisīšanā, kreklu apzīmēšanā, krūzīšu apgleznošanā, kukurūzas figūru veidošanā. Katram bērnam bija jāiziet visas nodarbju stacijas, ja vēlējās, varēja veikt kādu iepatikušos darbu atkārtoti. Starplaikos TNT jaunieši mūsējos lutināja ar cukurvati. Sākumā bērni ar neuzticību vēroja šo brīnumu, līdz tā iegaršojās un gribējās vēl un vēl. Bija ļoti aizraujoši apgūt tikt daudzas jaunas lietas! Kopā ar bērniem pasākumu apmeklēja arī viņu mammas. Pēc čaklās darbošanās gan bērni, gan viesi devās uz centra ēdamzāli, kur pavārīte Līksma un palīdze Agita bija saklājušas launaga galdu. Katram pasākuma dalībniekam bija iespēja pamieloties ar ciemiņu atvestajiem kārumiem un „Rasas pērļu ”pavāres cepto picu.

    Pasākuma noslēgumā viesi atkal aicināja visus uz kopēju pulcēšanos centra priekšā, Sarkangalvīte klātesošajiem dāvināja piemiņas veltes, notika kopīga fotografēšanās. Tad ciemiņi devās apskatīt Rugāju ciema ievērojamākās vietas, bet bērni - uz telpām priecāties par dāvanām, apspriest piedzīvoto. Visu šīs dienas centra bērni atceras sestdienas pasākumu un pārstāsta vēl un vēlreiz, cik viss bijis interesanti. Kopā ar bērniem arī mēs, centra darbinieki, vēlreiz sakām sirsnīgu paldies TNT jauniešiem par ieguldīto enerģiju un savu brīvo laiku, organizējot  tālo izbraukumu uz Latgali un pasākumu no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem. Atsevišķs paldies Veldzei Aleksandrovai par patīkamo komunikāciju, organizējot tikšanos „Rasas pērlēs”!

 

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.