Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Ko darām jūnijā

Publicēts Otrdiena, 07 Jūnijs 2016

Jūnijā mijas vēsas un siltas dienas. Ir sācies skolēnu vasaras brīvlaiks. Centrā vairs nenotiek mācību prasmju uzturēšanas nodarbības. Ko šādā laikā dara atbalsta centra iemītnieki? Vēsākajās dienās bērni kopā ar audzinātājiem aktīvi sporto centra futbola, volejbola un rotaļu laukumos, brauc ar velosipēdiem, skrituļo, siltajās dienās strādā āra darbus : grābj nopļauto zāli, laista apstādījumus, bet karstajās dienās vislabākā vieta atvēsināties, protams, ir āra peldbaseinos pie centra. Peldbaseinus regulāri jāuztur kārtībā, katru nedēļu tie jāmazgā pirms tīra ūdens ielaišanas. Arī šis pasākums var izvērsties par patīkamu notikumu, ja esi kaut nedaudz nebēdnīgs.

Mājas lapas iepriekšējais variants.