Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Ar plostu „Vilnītis ” pa Balvu ezeru

Publicēts Otrdiena, 21 Jūnijs 2016

Lai dotos braucienā ar plostu pa Balvu ezeru, ārā ir nepieciešami labi laika apstākļi. Tādus sagaidījām jūnija pēdējā dekādē. Tad centra bērniem sagādājām iespēju doties šādā motivācijas pasākumā. Plosta kapteinis Ēriks Kanaviņš ne tikai vadīja peldošo agregātu, bet arī pastāstīja bērniem par plosta darbības principiem, par ezera krastos redzamajām celtnēm. Bērni vēroja Balvu ezera apkārtnes skaistās ainavas, našķējās ar līdzi paņemtajiem kārumiem, apsprieda redzēto, vienkārši baudīja iespēju vizināties ar plostu. Tie , kuri vēlējās, varēja iemūžināt sevi pie stūres rata kopā ar kapteini. Diena bija izdevusies!

Mājas lapas iepriekšējais variants.