Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai jānoslēdz līgumi. Līgumi pieejami šeit. Pakalpojuma līgums pavadonim. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Zāļu vakars "Rasas pērlēs"

Publicēts Otrdiena, 28 Jūnijs 2016

 Līgošanu bērni gaidīja  kopš paša rīta. Viņi kopā ar audzinātājiem devās pļavā lasīt Jāņu zāles. Kopīgiem spēkiem tika novīti krāšņi vainadziņi. Meitenēm jo īpaši patika staigāt ar vainadziņu galvā un fotografēties. Pēcpusdienā centra iemītnieki palīdzēja pavārei gatavot cienastu , saklāja terasē galdu. Tad sekoja jautras stafetes un izdarības. Vakarā lielākie bērni audzinātāja Andreja uzraudzībā iekūra ugunskuru, grilu un cepa desiņas un šašliku. Pie galda bērni stāstīja par saviem iepriekšējiem Līgo svētkiem un  salīdzināja ar centrā notiekošajiem. Bērni atzina, ka mūsējie bija vislabākie! Līdz pat vēlai krēslai pie centra bija Jāņuguns, skanēja bērnu čalas un mūzika.

 

 

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.