Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

"Rasas pērļu" Moris un Murlīze

Publicēts Pirmdiena, 22 Augusts 2016

   Pavasarī pieteicāmies apdrošināšanas firmai Letapolise mazo atbalsta projektu konkursā un ieguvām € 100 finansējumu „Rasas pērļu” dzīvās dabas stūrīša uzturēšanai. Mūsu minkas Moris un Murlīze tika pie speciālās barības, kuras pietiks līdz pat jaunajam gadam, kā arī dažiem ķepaiņiem nepieciešamiem medikamentiem. Naudas pietika arī akvārija zivtiņu barības iegādei. Tagad katrs rīts sākas ar kaķu sacensību, kurš pirmais pagūs tikt pie ēdientrauku labākās vietas. Arī zivtiņas kļūst ļoti aktīvas, gaidot barošanas brīdi. Par zivtiņām interesējas ne tikai klienti un centra apmeklētāji, bet arī minkas.Neskatoties uz to, ka kaķi tiek labi turēti, mednieka instinkts dzīvniekiem ir saglabājies. Murlīze regulāri mūs „iepriecina” ar savām delikatesēm, ko noķer centra apkārtnē. Kaķene dāsni dalās ar medījumu, tikai mums tas neizsauc lielu sajūsmu, jo regulāri jāatbrīvo foajē no noķertajām pelēm. Kādu dienu Murlīzes pārsteigums robežojās ar bailēm, jo neizprotamā kārtā foajē pie ārdurvīm uzradās mazs zalktēns. Ņemot vērā, ka zalkši pēc senlatviešu ticējuma mājai nes pārticību, mēs rāpuli nogādājām blakus esošajā mežā. Tagad gaidīsim, redzēsim ,vai mūsdienās senie tautas ticējumi darbojas. Neatkarīgi no tā, vai piepildīsies ticējums, mūsu lielajā ēkā valda patiesi sirsnīgs mājas noskaņojums, kad gan mazas, gan lielas rokas apskauj mīkstos, murrājošos ķepaiņus. Dzīvnieki jūt, ka mums palīdz un ir nepieciešams viņu miers un relaksējošā attieksme.

Mājas lapas iepriekšējais variants.