Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Centrā garlaikoties nav laiks

Publicēts Ceturtdiena, 22 Jūnijs 2017

Neskatoties uz to, ka ir vasaras brīvlaiks, centra klientiem visas dienas garumā notiek dažādas aktivitātes, nav laiks vaļoties. Šodien pat - rīta pusē braucām pie zirgiem, bet pēcpusdienā ir pirogrāfijas nodarbība. Audzinātāja Raivja vadībā  centra lielākie zēni jau savlaicīgi ir sazāģējuši no finiera dēlīšus, ko izmantot iededzināšanai ar pirogrāfu. Bērni jau pirms nodarbības ir izdomājuši, ko kurš uzzīmēs uz sagataves, lai pēc tam varētu skaisti iededzināt kokā. Par izdomas un ideju trūkumu nevar sūdzēties. Pirogrāfa izmantošana padodas vienlīdz labi kā zēniem, tā meitenēm.Rezultātā top pašu bērnu roku darbs, ko atmiņai drīkstēs vest līdzi, rehabilitācijai beidzoties.

Mājas lapas iepriekšējais variants.