Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Vasaras saulgrieži "Rasas pērlēs"

Publicēts Pirmdiena, 26 Jūnijs 2017

Līgo dienas rītā pēc brokastīm bērni devās pļavā pie centra, lai saplūktu puķes vainagiem un centra pušķošanai. Pirms tam audzinātāji Rolands un Inese  jau bija visus iepazīstinājuši ar iespējamajiem pļavas indīgajiem augiem, tāpēc puķu izvēle grūtības nevienam nesagādāja. Vēlāk notika vainagu vīšanas sacensības. Mežā pie centra izdevās sasniegt arī zarus ozollapu vainagam. Pēc tam audzinātāji bērniem organizēja komandu spēles- jautros starus : bija gan florbola bumbiņas vadīšanas sacensības, gan soļošana divatā ar sasietām kājām. Gardās konfektes uz kāta tika gan uzvarētājiem, gan zaudētājiem, lai neveiksme nešķistu tik rūgta. Bērni aplicēja izgrieztus papīra apsveikumus ar pļavas augiem, arī šeit tika noskaidroti ašākie uzdevuma veicēji. Cīņas spars turpinājās komandu stafetēs, skrienot gan ar  ar baloniem, gan tāpat, gan ar pilnu karoti cenšoties apiet šķēršļus. Pēc launaga sākās gatavošanās vakarēšanai. Piesaulē kopīgi saklātais galds  cienastu darīja īpaši garšīgu. Pirms 2 dienām pašu sietais siers bija izdevies godam- nu ļoti garšīgs! Kopīgās sarunās un spēlēs laiks pagāja ātri. Iestājās mijkrēslis, audzinātājs Rolands iekūra ugunskuru. Dažiem bērniem  tas bija pirmoreiz dzīvē. Un, protams, ka līgot drīkstēja līdz vēlai tumsa, jo svētku reizēs centrā drīkst nepieturēties pie dienas režīma. Noguruši ,bet apmierināti, līgotāji devās gulēt,lai Jāņu dienā ar jauniem spēkiem piedalītos sociālo audzinātāju Andreja un Santas organizētajās aktivitātēs. Neticami, ka dienas atkal sāks sarukt. Neskatoties uz to, ka vasaras pirmais mēnesis ir lietains un vēss, mūsu iemītniekiem pietiek degsmes padarīt jūniju dzīvespriecīgu un krāsainu.

Mājas lapas iepriekšējais variants.