Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Tartu AHHAA centrā

Publicēts Otrdiena, 30 Jūnijs 2015

     Pateicoties atbalstītājiem no Labo darbu fabrikas Rīgā, mūsu centra bērniem bija iespēja apmeklēt zinātnes centru AHHAA Tartu pilsētā Igaunijā. Tas ir  Baltijas valstu lielākais un modernākais zinātnes centrs, kurā var iepazīstieties ar dažādām zinātnes nozarēm un tehnoloģijām, pašiem aktīvi iesaistoties. Lai tālais ceļš nešķistu garš, Rīgas draugi bija sarunājuši gidi Inesi no Alūksnes , kas parūpējās gan par interesantu laika pavadīšanu, autobusā braucot, gan izrādīja mazajiem ceļotājiem skaistākās Tartu pilsētas vietas pirms AHHAA apmeklējuma.

    AHHAA centrā Lielajā tehnoloģiju zālē mūsu centra bērni varēja gan paši darīt daudzas aizraujoša lietas, gan vērot, kā tas izdodas citiem AHHAA apmeklētājiem. Varēja apmeklēt Dabas zāli, Planetāriju, apskatīt izstādes. Laiks pagāja nemanot. Mājās braucot, bērni dalījās pieredzē ar piedzīvoto, bija apmierināti un priecīgi. Sirsnīgs paldies Ksenijai Mlikovai, Nataļjai Olesik un visai Labo darbu fabrikas komandai, kā arī Jolantai no Nikos Travel par brauciena organizāciju un gidei Inesei par īpaši gatavoto ceļojumu.

  

  

Mājas lapas iepriekšējais variants.