Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Dārza darbu sezona ir sākusies

Publicēts Trešdiena, 20 Maijs 2015

     Šogad pavasaris nāca ļoti ilgi, nevarējām vien uzsākt stādīšanas un sēšanas darbus. Mēneša sākumā, tikko kļuva siltāks, projektā „Piepildīsim kopā sapni par saticīgu ģimeni” iesaistītās sievietes darbojās centra apstādījumos, izgrieza nokaltušos zarus, kaisīja minerālmēslus košumkrūmiem un skujeņiem. Īpaši  lolotas pēc veiksmīgās pārziemošanas tika rozes. Visi priekšdarbi dārza darbu sezonai tika savlaicīgi  paveikti. Gan iesēti, piķēti un izaudzēti  puķu un tomātu stādi, gan sagatavotas stādīšanai puķu dobes un siltumnīca. Šobrīd centrālās ieejas pusē jau ir izstādītas samtenes. Šo puķu stādīšana jau ir kļuvusi kā tradīcija, jo samtenes  ilgi zied, un  spilgtie ziedi dara krāšņu galvenās centra ēkas ieeju.

      

Mājas lapas iepriekšējais variants.