Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Kad ārā ir peļķes un pietrūkst saules

Publicēts Ceturtdiena, 19 Maijs 2016

Kad ārā ir peļķes, vēl nav zaļas zāles un pietrūkst siltā laika, centra audzinātāji rūpējas, lai bērnu laiks tiek pavadīts lietderīgi, apgūstot jaunas iemaņas. Vecāku atbalsta mājas kokapstrādes darbnīcās klientiem ir nodrošināta iespēja attīstīt roku veiklību, zāģējot noteikta izmēra dēlīšus, apstrādājot ar smilšpapīru to malas, ar trafaretiem uzzīmēt gribēto attēlu,  izmantojot pirogrāfu iededzināt bildes. Tālāk koka izstrādājums tiek lakots, līmēts pie pamatnes, ja ir nepieciešams, un žāvēts. Lūk, kādi skaisti paliktņi tapuši dažu nodarbību laikā!

Mājas lapas iepriekšējais variants.