Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Ļoti iecienīts motivācijas pasākums

Publicēts Ceturtdiena, 19 Maijs 2016

Lai, pozitīvi disciplinējot, veicinātu bērnu motivāciju ievērot centra noteikumus, „Rasas pērles” piedāvā katru nedēļu atšķirīgu motivācijas pasākumu, ko bērni ir iesaukuši par „bonusu” . Viens no iecienītākajiem ir Balvu peldbaseina apmeklējums. Tad no visas sirds var kārtīgi izdauzīties pa baseinu un peldēties, atpūsties burbuļvannā. Ūdens procedūras labvēlīgi ietekmē ne tikai bērnu emocionālo un fizisko stāvokli, bet arī veicina ēstgribu. Un , atbraucot uz centru no Balviem, bērniem vienmēr ir laba oma.

Mājas lapas iepriekšējais variants.