Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

”Rasas pērlēs” jaunieši mācās dejot

Publicēts Pirmdiena, 29 Decembris 2014

Projekta ietvaros notiekošās aktivitātes „Teatrāli” laikā, bērniem bija iespēja pašiem būt māksliniekiem, skolotājiem vai režisoriem. Projekta dalībniekiem tika dota rīcības brīvība, lai sasniegtu kopīgu mērķi-veidotu priekšnesumu teatrālā garā.

Visi „Rasas pērļu ” bērni izvēlējās veidot deju grupu. Pasākuma koordinēšanas iniciatīvu uzņēmās kāda meitene, bet tad viss pajucis, bet meitene nepadevās un nolēma sākt visu no jauna, aicinot dejot gan mazus, gan lielus, puikas un meitenes, kas vēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tika gatavotas telpas, kur dejotāji var trenēties katru vakaru. Laiks izvēlēts tā, lai uz dejošanu varētu paspēt visi bērni un tas netraucētu ikdienas režīmam. Dejās netiek apgūts kāds konkrēts deju veids, bet kopīgi tiek izmēģināti dažādu deju sajaukumi. Meitene pati iepriekš ir mācījusies pie deju skolotājiem, lai apgūtu hip-hop deju un valša pamatsoļus, bet pārējo viņa apguvusi pašmācības ceļā. «Šis ir labs brīvā laika pavadīšanas veids, būtu jauki, ja tādas bezmaksas aktivitātes būtu arī pilsētās, no kurām nākam, jo esam ieinteresēti kopīgi kaut ko darīt brīvajā laikā un piedalīties dažādos pasākumos,» saka deju pasākuma iniciatore.

Kontakti:
Gunita Ločmele
Projekta koordinatore
Mob.t. + 371 26538388
T. +371 64563494
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapas iepriekšējais variants.