Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Lazdukalna Saipetniekos

Publicēts Piektdiena, 15 Jūlijs 2016

Mūsu centra bērniem savu brīvdabas muzeja ekspozīciju aplūkot vienmēr laipni atļauj muzeja saimnieks Andrejs Stablenieks. Tur ir tik interesanti! Bērni var redzēt ne tikai pagājušā gadsimta lauku sētas sadzīves priekšmetus, iepazīties ar mājas iekārtojumu, bet arī apskatīt seno lauksaimniecības tehniku, automašīnas un motociklus, kas ir bezgala aizraujoši, jo mūsdienās šādus braucamrīkus uz ceļa nesatikt. Saipetnieku plašajā teritorijā ir izveidota skaista lauku sētas ainava, daudz košu apstādījumu, dīķos zied ūdensrozes. Šo brīvdabas muzeju ir ļoti iecienījuši kāzinieki. Bērni kārtējo reizi var pārliecināties, ka sūram zemnieka darbam ir saldi augļi, jo apkārtne ir tik skaista. Vēl bērniem patīk Saipetnieku piknika vieta, kur var cept desiņas, šūpoties šūpolēs un apspriest apkārtnē redzēto.

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.