Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Cirka izrādes un LIDO apmeklējums Rīgā ar Labo darbu fabrikas aktīvistiem

Publicēts Otrdiena, 27 Decembris 2016

Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laikā saņemam ielūgumu no Labo darbu fabrikas apmeklēt cirka izrādi Rīgā, pusdienot LIDO un izklaidēties kopā ar viņiem LIDO slidotavā un atrakcijās. 24. decembra rītā bērnus nebija īpaši jāmudina celties, jo satraukums par tālo ceļu neļāva gulēt. Lielākā daļa atbalsta centra bērnu uz Rīgu brauc pirmo reizi, cirku apmeklēs pirmo reizi, arī LIDO atpūtas kompleksā būs pirmo reizi.Tik daudz jauku pārsteigumu sola šī diena! Rīgā mūs sagaida Labo darbu fabrikas aktīvisti. Irēna Drozdova, Natalja Olesik un Ksenija Mlikova visas dienas gaitā rūpējās, lai "Rasas pērļu" bērni ērti justos izrādes laikā, būtu ieturējuši garšīgas pusdienas LIDO. Viņas palīdzēja apgūt slidošanas iemaņas, izvizināja bērnus karuseļos, aizveda uz  atrakciju mašīnām, atrada mākslinieku, kas uzzīmēja bērniem dažādu varoņu maskas.Visi bērni saņēma saldumus un pārsteiguma dāvanas no Rīgas labdariem.Paldies Jums par jaukajiem svētkiem!

Mājas lapas iepriekšējais variants.