Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

"Rasas pērļu" Lieldienas

Publicēts Trešdiena, 19 Aprīlis 2017

Atbalsta centrā tāpat kā mājās gatavošanās svētkiem darbi notika savlaicīgi. Sociālo audzinātāju vadībā bērni un pieaugušie izmēģināja dažādas olu krāsošanas tehnikas. Agrā Lieldienu rītā centra teritoriju bija "apmeklējis zaķis" un dažādās vietās paslēpis krāsotas un šokolādes olas. Bērniem tās bija jāatrod, lai iegūtu dažādus svētku kārumus. Pēc aktīvas ziepju burbuļu pūšanas sekoja olu ripināšanas sacensības. Bērni šūpojās šūpolēs, lai vasarā odi nekostu. Audzinātāji bērniem bija sagatavojuši daudz interesantu uzdevumu, tika stāstīti tautas novērojumi un ticējumi saistībā ar Lieldienām, minētas mīklas. Pēc tam notikas olu nešanas karotē sacensības, jautrie starti, bumbiņu mešanas spainī sun balonu caurduršanas sacensības. Dzīvespriecīgi un skaļi ar daudziem pārsteigumiem mazajiem un lielajiem klientiem  pagāja pirmā svētku diena.

Mājas lapas iepriekšējais variants.