Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Mēs par veseliem un skaistiem zobiem!

Publicēts Pirmdiena, 03 Marts 2014

18.februāra rītā pie centra galvenās ieejas piestāja mobilais Mutes veselības centra autobusiņš. Jau nedēļu iepriekš bērni zināja par šo vizīti, tāpēc pastiprināti rūpējās par savu zobu tīrību. Daudziem bērniem zobārsta apmeklējums saistās ar nepatīkamām emocijām, tāpēc tie , kuriem nebija bail, pie zobu higiēnistes Sintijas Ķikustes no Gulbenes gāja pirmie.

Redzot savus draugus smaidošus iznākot pēc zobu higiēnas procedūras, sadūšojās arī tie, kuri sākumā nemaz nevēlējās iet pie speciālistes. Visas dienas garumā vairāk kā 20 bērni uzticējās Sintijai, ļāva veikt zobu higiēnas procedūras.Viņa informēja gan pašus bērnus, gan sociālos darbiniekus-gadījuma vadītājus par to, kuriem bērniem pēc atgriešanās no atbalsta centra obligāti būtu jāapmeklē zobārsts savā dzīves vietā. Centra speciālisti to ierakstīs arī bērnu rehabilitācijas noslēguma formās.

Mēs pateicamies par atbalstu un sapratni Sintijai un ceram, ka atbalsta centra Konsultāciju daļas vadītājas Sandras Ķikustes ierosinājums šādu sadarbību ar Mutes veselības centru turpināt, piepildīsies.

Mājas lapas iepriekšējais variants.