Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Mūzikas instrumentu muzejā

Publicēts Piektdiena, 03 Marts 2017

Kuplā pulkā dodamies uz Igauņu ģimenes mūzikas instrumentu muzeju Gaigalavā. Saimnieks un muzikants Gunārs Igaunis prot interesanti pastāstīt par savu kolekciju, nodemonstrēt katra instrumenta skaņu. Viņš atraktīvi iesaista ciemiņus mūzikas instrumentu spēlēšanas iemēģināšanā. Centra bērniem patīk tur viesoties. Atpakaļceļā apmeklējam Lubānas ezera torni . Tur varam redzēt, vai uz lielā ezera vēl turas ledus.Tur ir arī liels bērnu rotaļlaukums ar dažādām iekārtām.Mēs izmantojam iespēju šūpoties šūpolēs un šļūcam no slidkalniņa .

Mājas lapas iepriekšējais variants.