Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Jaunieši restaurē galdus

Publicēts Ceturtdiena, 16 Februāris 2017

Audzinātāja Raivja vadībā Vecāku atbalsta mājas kokapstrādes darbnīcā mūsu jaunieši restaurē galdus. Klientu istabiņās galdi kopš  centra atklāšanas 2009.gada 13. jūnijā līdzīgus darbus nav pieredzējuši. 7,5 gadu laikā galdu virsmas tika pakļautas mehāniskai iedarbībai, tajās var izlasīt gan istabiņās kādreiz dzīvojušo bērnu vārdus, gan redzēt dažādus zīmējumus un simbolus. Zēni vēlējās šo situāciju mainīt.Jaunieši vispirms mēbeļu virsmu norīvē ar smilšpapīru, ja nepieciešams izmanto slīpšvammes. Tad putekļi tiek noslaucīti un galdus notīra ar mitru drānu. Kad priedes koks ir sauss, sākas lakošanas darbi. Galdu lakošanai tiek izmantota RILAK  Ekoakva pusmatēta laka uz ūdens bāzes, kas ir bez smakas un nožūst 1 stundas laikā. Lakošanas darbi jāatkārto vēl 2 reizes, lai iznākums visus apmierinātu. Jaunieši jau restaurējuši trešo daļu centra klientu istabiņu galdu. Vēl daudz darāmā!

Mājas lapas iepriekšējais variants.