Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Pateicības vēlās brokastis "Rasas pērļu" atbalstītājiem

Publicēts Trešdiena, 15 Februāris 2017

Kā katru gadu arī šogad Valentīndienas svētkos aicinām ciemos uz vēlajām brokastīm mūsu labdarus, kas iepriekšējā gadā dažādos veidos snieguši centram atbalstu. Lai gan no uzaicinātajām 40 personām ierasties varēja tikai puse, tas tikšanās prieku nemazināja. Mūsu viesu pulkā bija Valsts policijas Balvu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektors Ilmārs Vizulis,VUGD Balvu daļas inspektors Aleksejs Kovšovs,SIA Ozolmājas būvmateriālu veikala Balvos vadītājs Aigars Pušpurs,SIA AutoA valdes loceklis Agris Apšenieks,Judīte Alvatere no Alūksnes „Best Līzings”, Skaidrīte Gugāne no laikraksta "Vaduguns", ģimenes ārste Dace Paidere-Trubņika no Rugājiem, Balvu muzeja ekskursiju vadītāja Gaļina Gruziņa,  biedrības „Balvu rajona partnerība”   valdes priekšsēdētāja Ilona Džigure, z/s Kapulejas īpašniece Larisa Klitončika, lauku sētas "Baķi"  īpašnieki Māra un Aivars Baķi, viesu nama "Rūķīši" saimniece Margita Štāle-Krēmere, z/s "Lizetiņas" saimnieki Ināra un Jāzeps Indriki, Rugāju novada Saimnieciskās nodaļas vadītāja vietniece Dzidra Šmagre , privātpersonas Dainis Maslovskis, Matrjona Bleile, Biruta Kiriļuka un Irēna Svilāne. Daži šajā pasākumā piedalījās pirmo reizi, tāpēc neizpalika iepazīšanās pie kafijas tases. "Rasas pērļu" direktore Ilze Andža katram no ciemiņiem teica pateicības vārdus par atbalstu- gan par vestajiem  augļiem un dārzeņiem, gan par iespēju atvest no Rīgas nepieciešamās kravas, gan par naudas ziedojumu sporta inventāra iegādei, gan par interesantajām un izzinošajām ekskursijām, gan par ziedotajām drēbēm un apaviem, gan par atbalstu projekta ieviešanai, gan papildus darba roku došanu centra apkārtnes kopšanā  utt. Vēlāk, apskatot kā dzīvo mūsu klienti, labdari varēja pārliecināties, ka viņu atbalsts patiešām ir bijis noderīgs un svarīgs. Tikšanās noslēgumā sociālās audzinātājas Jana un Ļesja ciemiņiem vadīja sveču dekupāžas darbnīcu, lai ne tikai parādītu, kādas nodarbības mēs piedāvājam saviem iemītniekiem, bet arī iemācītu ko jaunu mūsu atbalstītājiem.Klātesošie izmantoja Valentīndienai atbilstošus motīvus ar ziediem un sirsniņām, gatavojot savas īpašās sveces. Mēs sakām sirsnīgu  paldies visiem atbalstītājiem: gan tiem, kuri piedalījās pasākumā, gan tiem, kuri nevarēja ierasties, un ceram, ka mūsu sadarbība turpināsies.Kopā mēs varam daudzus labus darbus padarīt!

 

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.