Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Litenes pusdārgakmeņu muzejā

Publicēts Piektdiena, 12 Maijs 2017

Reizēm, lai uzzinātu kaut ko jaunu un pārsteidzošu, nemaz nevajag braukt tālā ceļojumā. Šodien bērni devās uz kaimiņu novadu Gulbeni, kur Litenes pagastā ir interesanta apskates vieta - Anitas un Aiņa Vorobjovu Latvijas pusdārgakmeņu muzejs. Vecajā muižas staļlu ēkā mūra sienas dveš senatnīgumu. Tāpēc dažādu akmeņu kolekcijai tur ir ļoti piemērota atrašanās vieta. Bērniem bija iespēja ne tikai aplūkot  tepat Latvijas zemē atrodamos dārgumus - jašmu, grafisko pegmatītu, dziednieku zeltu,granītporfīru ar zilo kvarcu, ķīniešu rakstakmeni u.c., bet arī iepazīties ar akmeņu apstrādes procesu, pašiem to izmēģināt. Muzejā no šiem pusdārgakmeņiem ir iespējams pagatavot rotaslietas un suvenīrus līdzi ņemšanai. "Rasas pērļu" bērni līdzi ņemšanai muzeja saimnieka vadībā izgatavoja Litenes piemiņas monētas. Pēc muzeja apmeklējuma bērni  apskatīja arī sakopto Litenes parku.

Mājas lapas iepriekšējais variants.