Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Starptautiskā putras diena

Publicēts Piektdiena, 16 Oktobris 2020

10. oktobrī  tiek atzīmēta starptautiskā putras diena. Mūsu centrā  ir tradīcija, gatavojoties putras dienai , iepazīstināt bērnus un pieaugušos ar labības veidiem, graudiem, pākšaugiem, dažādiem miltiem un to izstrādājumiem. Šogad bērni kopā ar darbiniekiem apmeklēja lielu zemnieku saimniecību “Kotiņi” Šķilbēnu pagastā , kas nodarbojas ar graudkopību un sēklkopību. Pupu un rapšu lauku apputeksnēšanai tur  izmanto saimniecībā esošās bites. Saimniecības vide ir sakopta, plašos tīrumus apstrādā jaunākā nozares tehnika, ar darbu tiek nodrošināti 38 cilvēki. Mūs ar latgaļu sirsnību sagaidīja, visu pastāstīja un izrādīja ekskursijas vadītājs Rolands. Pēc saimniecībā ražoto produktu veikaliņa apmeklējuma varējām baudīt garšīgus netradicionālus putraimu un pākšaugu ēdienus atjaunotajās dzirnavās. Bērni un pieaugušie bija ļoti pārsteigti, cik garšīgs var būt grūbu saldais ēdiens. Mājās braucot, visi nosprieda, ka šī diena ir izdevusies.

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.