Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Pie mums ciemojas „MansRobots”

Publicēts Svētdiena, 25 Jūlijs 2021

    Kā mēs viņus gaidījām! No paša rīta vēl steidzām padarīt pēdējos apkārtnes sakopšanas darbus – sagrābām iepriekšējās dienās nopļauto zāli, lai pagalms būtu glīts, apčubinājām, un nogriezām pārziedējušās rozes, paši sapucējāmies. Un tad no Rīgas viņi atbrauca – 6 atraktīvi jaunieši  ar savu brīnišķīgo vadītāju Līgu. Ar I-robot aģenti Ditu mēs jau bijām pazīstami kopš 2020. gada 26. janvāra, kad, pateicoties mūsu sociālās darbinieces Sanitas Miglānes iniciatīvai, piedalījāmies un uzvarējām firmas „MansRobots” konkursā, iegūstot i-robotu, kā mēs viņu mīļi dēvējam – Robīti, kurš rīta agrumā, pirms visi sarodas darbā, kopā ar apkopēju Sintiju sagatavo centru darba dienai. Robotiešu vadītāja Līga akceptēja Ziemassvētku labdarības pasākumu- dāvanu „Rasas pērļu” iemītniekiem sarūpēšanu pagājušā gada izskaņā, kad tika piepildīta katra uz Rīgu aizsūtītajā vēstulē uzrakstītā vēlme. To, protams, nevarētu izdarīt bez darbinieku, draugu un paziņu, vienkārši atsaucīgu cilvēku atbalsta. Beidzot ir pienācis laiks, kad varam visi tikties klātienē.

    Savu iepazīšanos ar mūsu iemītniekiem ciemiņi sāka ar sirsnīgu dziesmu par to, ka tam, kam jānotiek, notiksies. Un tad sākās radošās aktivitātes. Lielais konferenču zāles galds pārtapa par darbnīcu. Kopā ar ciemiņiem bērni zīmēja, krāsoja, līmēja, apgleznoja dažādus materiālus, rezultātā iegūstot daudzkrāsainus taureņus, stikla trauciņus, paliktnīšus zem tiem. Pēc tam varēja dabūt uzlīmju tetovējumus – daži bērni izvēlējās pat vairākus .Arī mammas tādus dabūja. Un tad notika robotu cīņas. Bija iespēja apliecināt savu veiklību, ar pulti vadot robotu, pārplēst pretinieka robotam piestiprināto balonu. Sākās azarts kā īstās sacensībās. Vēlāk tas turpinājās ārā, bērniem piedaloties sportiskās komandu sacensībās. Un vēl mums bija iespēja vērot īsta drona lidojumu. Pat centra kaķene Murlīze nepalika vienaldzīga no īpatnējās skaņas – viņai uz muguras sacēlās spalva kā panka grebene!  Kopā darbojoties, vairākas stundas aizsteidzās nemanot.Viesošanās noslēgumā tika pasniegtas „MansRobots” darbinieku un viņu atbalstītāju sarūpētās dāvanas katram centra iemītniekam atbilstoši viņa vecumam. Visi saņēmēji bija laimīgi-tik izdevusies diena!

        Mēs pateicamies Līgai un viņas komandai par „Rasas pērļu” bērniem un mums atvēlēto laiku, sarūpētajām dāvanām, patieso ieinteresētību un sirsnību. Lai „MansRobots” kolektīvam veicas visos darbos un darbiņos, un arī turpmāk sirdī ir vieta labiem darbiem!

Mājas lapas iepriekšējais variants.