Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Dāvanas no Kanādas

Publicēts Otrdiena, 07 Janvāris 2014

Pašā 2013. gada nogalē „Rasas pērļu” iemītnieki saņēma dāvanas no tālajā Kanādā dzīvojošajiem un strādājošajiem Latvijas jauniešiem, kas parūpējās, lai mūsu atbalsta centra bērni gadu mijā saņemtu saldumus, skaistas bilžu pasaku un izzinošās grāmatas, ziemas un vasaras sezonu sporta inventāru. Tagad ar nepacietību gaidām, kad būs atbilstoši laika apstākļi, un varēs sākt izmantot jaunās ragaviņas, divriteņus un skrituļdēļus .

„Rasas pērļu” iemītnieki sūta sirsnīgu paldies balvenietim Ritvaram Sirmajam, kas organizēja labdarības akciju, un viņa draugiem par atsaucību un atbalstu.

Mājas lapas iepriekšējais variants.