Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Saņemts sūtījums no Malmo

Publicēts Pirmdiena, 30 Novembris 2020

 Jau daudzus gadus atbalsta centru saista attālināta draudzība ar Malmo pilsētas Sv. Mikaela baznīcas draudzes dāmu klubu. Šīs attiecības mums palīdz uzturēt bijusī žīguriete, Sv. Mikaela baznīcas ērģelniece Arta Stepiņa. Dāmu kluba locekles ir čaklas rokdarbnieces. Arī šogad saņēmām lielu sūtījumu ar adītām lietām bērniem. Silti un mīksti džemperīši un jaciņas, šallītes un cepurītes, cimdiņi un zeķes dzīvespriecīgās krāsās bērni saņems Ziemassvētku vecīša paciņās kopā ar citām veltēm. Mēs sakām sirsnīgu paldies visām tālumā dzīvojošajām dāmām par to, ka mūs atceras un par mums rūpējas.

Mājas lapas iepriekšējais variants.