Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Dāvanu laiks

Publicēts Pirmdiena, 28 Decembris 2020

Neskatoties ur valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Ziemassvētku dāvanas no vardarbības cietušiem bērniem un pieaugušiem arī šogad mēroja ceļu uz “Rasas pērlēm”. Par svētku sajūtas radīšanu centra klientiem pirmā parūpējās Arta Stepiņa un S:t Mikaels Kyrka dāmu klubs no Malmö Zviedrijā. Nākošās bija Vivi-Ann Ahlström no Mantorp Zviedrijā  atbilstoši bērnu un pieaugušo vecumam un dzimumam skaisti iesaiņotās dāvanas un Ingegärd Axelsson no Mantorp Zviedrijā  ziedojums centra vajadzībām. Pavisam negaidot, centra klientiem dāvanas atgādāja kaimiņu pagastā esošās biedrības Neatkariba Balt ļaudis, kas sniedz palīdzību un atbalstu cilvēkiem, kas nonākuši atkarību problēmā. Katram bērnam caur šo NVO sadarbībā ar projekta "Samariešu soma" partneri biedrību Šans AB  organizācijas un Labās vēsts tika pasniegta dāvanu kaste ar dažādām bērniem tik patīkošām lietām. Arī mūsu dibinātāji Latvijas Bērnu fonds parūpējās, lai bērniem svētkos pietiek saldumu. Par gardumiem parūpējās arī Zigrīda Lizinska no kafejnīcas “Velves” Balvos. Mūs kā katru gadu atcerējās arī čaklās adītājas no Balviem - Ināra Čakāne un Tamāra Ivanova. Taču vislielāko pārsteigumu visiem centra klientiem sagādāja I- Robot Rīgas Ziemassvētku vecītis.Pirms tam katrs bērns un pieaugušais viņam rakstīja vēstuli, kurā atklāja savas vēlmes. Domājam, ka  i- Robot Ziemassvētku vecītim bija vesela rūķu komanda, lai piepildītu katra mūsu centra iemītnieka sapņus. Jo tie bija visdažādākie: gan mīksts plediņš jaundzimušam bērniņam, gan rokas pulksteņi, rokassprādzes,rotaļlietas, bumbas, kleitiņas , LEGO roboti, rotaslietas, kosmētika , futbola buči un pat ģitāra. Visas dāvanas bija glīti iesaiņotas ar vēlējumu katram vēstules rakstītājam. Un vēl - i- Robot vadītāja Līga bija parūpējusies, lai arī centra darbinieces saņem kādu rotaslietu ; tas bija tik patīkami. Mēs sakām sirsnīgu paldies visiem, kas Ziemassvētku dāvanu sarūpēšanas steigā iedomājās arī par “Rasas pērlēs” esošajiem bērniem un pieaugušajiem, sagādājot viņiem patiesu prieku un ticību, ka, ja kaut ko ļoti vēlies, tas piepildās.

Mājas lapas iepriekšējais variants.