Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

8.martā

Publicēts Otrdiena, 09 Marts 2021

Ziema atkāpjas negribīgi. Vēsa, bet saulaina un spirgta  ir pavasara svētku diena. Nav noslēpums, ka mūsu darbības jomā lielākoties strādā sievietes. Kā mēs sevi iepriecinām, kad esam nogurušas, jūtamies izsmeltas vai arī gluži pretēji- esam gatavas jauniem izaicinājumiem?  Dažas lāses smaržīga eliksīra ikdienu  padara krāsainu un iedvesmojošu. Reizēm tās liek domās ceļot uz vietām, kur aug brīnišķīgi smaržojošas puķes un koki, kur jūra un eksotiski augļi, kur  garšvielas un garšaugi kairina iztēli.  Reizēm tās ieaijā liegā mākonī , nomierina. Citreiz liek mums saņemties, dod sparu un mundrumu, it kā iedrošinot : “Tu to vari”. Daži aromāti ir saistīti ar kādām īpašām atmiņām. Katrai sievietei šīs smaržas  ir atšķirīgas, bet kā būtu redzēt tās visas vienkopus?! Lūk, tā izskatās “Rasas pērļu” sieviešu buduārs. Kādas smaržas uzrunā Jūs un dienu padara īpašu?

 

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.