Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Sulu mēneša aktivitātes “Rasas pērlēs”

Publicēts Piektdiena, 30 Aprīlis 2021

Pēc Lieldienām, ko sagaidījām pārdomāti, rūpīgi gatavojoties iekštelpās, pārgājām uz āra darbiem. Aprīļa bērzu sulas ir jāprot iegūt. Teknītes izgatavošanu un bērza izvēli, urbuma izdarīšanu un vietas sakārtošanu bērni apguva sociālā audzinātāja vadībā. Pēc tam 2 nedēļas katru dienu visi, kas vēlējās , tika cienāti ar vērtīgo bērzu sulu. Un vēl kāds āra darbs- iepriekš gatavotajiem putnu būriem  vajadzēja atrast piemērotu vietu. Tagad būri gaida savus iemītniekus. Arī nodarbībās bērni apguva jaunas prasmes , piem., gatavoja apgleznotus akmens dekorus. Domājot par vienkāršu un mājās pieejamu produktu ēdienu gatavošanu, bērni izvēlējās rīvēt kartupeļus un cept kartupeļu pankūkas sociālo darbinieku vadībā. Un tam sekoja galda klāšanas kultūras mācīšanās un pašgatavotā ēdiena degustācija. Vēl mēs kļuvām par Alūksnes dzīvnieku patversmes “Astes un ūsas” draugiem. Drīkstējām izvest pastaigā un samīļot suņus, parotaļāties ar kaķiem. Šis brauciens raisīja sarunas par cilvēka atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši. Palika laba sajūta, ka arī mēs varam kādam ikdienu padarīt priecīgāku. Bērni nosprieda, ka “Rasas pērļu” kaķenei Murlīzei ir laba dzīve, jo viņu visi lolo. Un vēl mums 2 reizes nodarbības vadīja kanisterapeite Ingrīda Supe. Ikvienam gribējās pieglausties baltajai samojedu šķirnes meitenei Sani, kopā ar viņu izpildīt kādu vingrinājumu. Neskatoties uz vēso aprīļa nogali, bērni kopā ar sociālajiem audzinātājiem gan piknikoja, gan devās nelielā ekskursijā uz Rugāju ūdenskrātuvi, gan apmeklēja zirgu sētu "Kapulejas " Tilžas pagastā, kur viņus izvizināja saimnieku Klitončiku zirgs Sprints. Un, protams, arī par mācībām mēs neaizmirsām, jo tuvojas noslēgumam šis sarežģītais mācību gads. Pateicoties Velku biedrībai, katrs skolēns var rehabilitācijas laikā uzturēt mācību prasmes planšetdatorā. Lūk, tā mūsu klienti centrā dzīvo un darbojas ārpus speciālistu konsultāciju laika.

Mājas lapas iepriekšējais variants.